Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
23/03/2020 с.Городище №27/01.02
Про здійснення заходів з метою запобігання поширенню на території Городищенської ОТГ гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19

З метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 на території Городищенської об’єднаної територіальної громади на виконання Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» зі змінами, ст. 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» , листа Управління культури з питань релігій та організацій Волинської ОДА від 20.03.2020р, відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

  1. Апарату  Городищенської сільської   ради   та   працівникам   стростинських округів, структурних підрозділів сільської ради обмежити особистий прийом громадян. По можливості всі питання вирішувати в телефонному режимі або за   допомогою   засобів   електронного   зв’язку.   В   разі  нагальної  потреби вирішення   питання  відвідувачам  необхідно   дотримуватись  рекомендацій МОЗ щодо поводження в умовах карантину, в т.ч. обов’язково  мати  медичні маски.
  2. Керівникам підприємств організацій,   установ   незалежно   від   форми   власності,   що   розміщені на території Городищенської сільської ради:

– забезпечити виконання та контроль за  дотриманням в  межах  Городищенської об’єднаної  територіальної    громади   вимог  постанови   Кабінету  Міністрів України від 11 березня  2020  року  № 211  «Про  запобігання  поширенню  на території України коронавірусу COVID-19» своєчасним і повни проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів;

– організовувати придбання дезінфікуючих засобів та проведення дезінфекцій приміщень;

– під  час  планування та організації роботи враховувати карантинні заходи та забезпечити попередження скупчення відвідувачів.

  1. В.о.старостам довести до відома (з підписом про ознайомлення) настоятелів  церков,  що знаходяться на території старостинських округів Городищенської об’єднаної територіальної громади:

– рекомендувати    під     час    карантину    обмежити     проведення    масових богослужінь;

– забезпечити   проведення   дезінфекційних   заходів  у приміщеннях,  ікон та іншого майна дезінфікуючими засобами.

  1. В.о.старостів Городищенської сільської ради взяти під особистий контроль громадян, які прибули з-за кордону або прибули з регіонів, де є випадки зараження  коронавірусом COVID-19, щодо рекомендації їм вдатися до самоізоляції на термін щонайменше 14 днів.
  2. Оприлюднити текст розпорядження на офіційному сайті Городищенської сільської ради та дошках оголошень на території сіл сільської ради.
  3. Контроль за виконанням даного Розпорядження залишаю за собою.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Додаток
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія