Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
12/03/2020 с.Городище №17/01.02
Про запобігання поширенню на території громади коронавірусу COVID-19 та створення комісії з ТЕБ та НС Городищенської сільської ради

Відповідно до ст. 3 Конституції України, Закону “Про ЦО України”, ”Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020року №211, «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11березня 2020року №1/9-154, Розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 11березня 2020року №131 «Про запобігання поширення на території області коронавірусу COVID-19», у зв‘язку з установленням з 12 березня до 03 квітня 2020року на усій території України карантину, заборонивши відвідування закладів освіти її здобувачами та проведення масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування:

  1. ЗОБОВЯЗУЮ: в.о. старост, керівників закладів освіти та культури Городищенської сільської ради забезпечити відповідно до повноважень організацію виконання та контроль за дотриманням вимог Постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.
  2. Для планування протиепідемічних заходів щодо запобігання занесення і поширення на території Городищенської сільської ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, створити комісію в складі:

2.1. Голова комісії ТЕБ та НС:  Соколюк Світлана Василівна, голова Городищенської сільської ради.

2.2. Заступник голови : Швець Юлія Василівна, спеціаліст ВОС.

2.3. Секретар комісії: Бакош Галина Сергіївна, головний спеціаліст гуманітарного відділу.

2.4. Члени комісії: Шевчук Юлія Василівна, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї; Гнатюк Олена Володимирівна, начальник відділу надання адміністративних послуг; Мельник Юлія Леонідівна, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності; Шпиль Віталій Олександрович, в.о. старости с. Угринів; Степанюк Сергій Володимирович, в.о. старости с. Бережанка; Акімова Світлана Леонідівна, в.о. старости с. Несвіч; Онищук Яніна Михайлівна, в.о. старости с. Михлин.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія