Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
02/03/2020 с.Городище №15/01.02
Про підсумки проведення конкурсу юних читців поезії Т.Г.Шевченка у 2019-2020 н.р. у Городищенській громаді

На виконання розпорядження голови Городищенської сільської ради від 13 січня 2020 року № 04/01.02 «Про проведення конкурсу читців поезії Т.Г.Шевченка у 2019-2020 н.р. у Городищенській громаді», відповідно до плану роботи гуманітарного відділу на 2020 рік, з метою опанування багатством української мови та літератури, популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, 02 березня 2020 року проведено конкурс юних читців поезії Т.Г.Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти Городищенської громади.
У конкурсі взяли участь 8 учасників із Городищенського, Угринівського, Несвічівського, Михлинського та Бережанківського ЗЗСО, серед яких 4 – середня вікова категорія, 3 – старша вікова категорія, один учасник поза конкурсом.
Члени журі оцінювали учасників за такими критеріями: дикція, вміння самовиражатись в ролі, розкриття образу персонажу, костюм або елемент костюма.
Вони відзначили майстерне володіння навичками декламаторського мистецтва, творчу індивідуальність, емоційність виступів Аріадни Гуменюк, Богдана Марчука, Адама Андрощука та Яни Рудь.
Виходячи з вищезазначеного, на підставі протоколу засідання журі конкурсу юних читців поезії Т.Г.Шевченка у 2019-2020 н.р. у Городищенській громаді

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Визнати переможцями конкурсу юних читців поезії Т.Г.Шевченка у 2019-2020 н.р. у Городищенській громаді серед учнів закладів загальної середньої освіти та нагородити грамотами Городищенської сільської ради:
  • У середній віковій категорії (11-14 років):
 • за зайняте І місце – Аріадну Гуменюк (Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів);
 • за зайняте ІІ місце – Богдана Марчука (Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів);
  • У старшій віковій категорії (15-18 років):
 • за перемогу – Яну Рудь (Бережанківський ЗЗСО І-ІІ ступенів).
 1. Гуманітарний відділ Городищенської сільської ради:
  • Подати заявки для участі переможців в обласному конкурсі – Волинському державному центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.
  • Проводити систематичну роботу з виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді та сприяти їх подальшому розвитку, участі в конкурсах, фестивалях.
 2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на головного спеціаліста гуманітарного відділу Галину Бакош.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія