Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
23/12/2019 с.Городище №121/01.02
Про підвищення кваліфікації педагогічних кадрів закладів освіти Городищенської сільської ради в 2020 році

На виконання вимог Закону України «Про освіту», відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації від 13 грудня 2019 р. №673 «Про підвищення кваліфікації педагогічних кадрів установ освіти області в 2020 році» та з метою забезпечення професійного розвитку педагогічних кадрів шляхом поглиблення, розширення і оновлення їх професійних знань, умінь і навичок

  1. ЗАТВЕРДИТИ план-графік підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів закладів освіти Городищенської сільської ради на 2020 рік, складений у відповідності до замовлень закладів освіти громади та план-графіка підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів установ освіти області на 2020 рік (І півріччя – додаток 1; ІІ півріччя – додаток 2).
  2. ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
    • Керівників закладів освіти Городищенської сільської ради забезпечити виконання плану підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів закладів освіти у 2020 році відповідно до чинного законодавства.
    • Відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Городищенської сільської ради передбачити відповідні кошти на відрядження педагогів на курси.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покладаю на начальника гуманітарного відділу Т.Міндюк.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Курси: додатки
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія