Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
24/02/2020 с.Городище №12/01.02
Про підсумки проведення конкурсу читців поезії Лесі Українки «Я в серці маю те, що не вмирає» у Городищенській громаді у 2020 році

На виконання розпорядження голови Городищенської сільської ради від 13 січня 2020 року № 5/01.02 «Про проведення конкурсу читців поезії Лесі Українки «Я в серці маю те, що не вмирає» у Городищенській громаді у 2020 році», відповідно до плану роботи гуманітарного відділу на І квартал (у сфері культури), з метою опанування багатством української мови та літератури, популяризації творчої спадщини Лесі Українки, виявлення, підтримки обдарованої молоді, 24 лютого 2020 року проведено конкурс читців поезії Лесі Українки серед учасників гуртків художнього читання закладів культури Городищенської громади.
У конкурсі взяли участь 10 учасників із Городища, Угринова, Михлина та Бережанки, серед яких 7 – шкільного віку й 3 – дорослих.
Члени журі оцінювали учасників за такими критеріями: дикція, вміння самовиражатись в ролі, розкриття образу персонажу, костюм або елемент костюма.
Вони відзначили майстерне володіння навичками декламаторського мистецтва, творчу індивідуальність, емоційність виступів Лариси Мороз, Алли Гуменюк, Катерини Ліштван, Уляни Савельєвої та Вікторії Кундлі.
Виходячи з вищезазначеного, на підставі протоколу засідання журі конкурсу читців поезії Лесі Українки «Я в серці маю те, що не вмирає» у Городищенській громаді у 2020 році

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Визнати переможцями конкурсу читців поезії Лесі Українки «Я в серці маю те, що не вмирає» у Городищенській громаді у 2020 році серед учасників гуртків художнього читання закладів культури і нагородити грамотами Городищенської сільської ради:
  • Серед школярів:
 • за зайняте І місце – Катерину Ліштван (Городище);
 • за зайняте ІІ місце – Уляну Савельєву (Угринів);
 • за зайняте ІІІ місце – Вікторію Кундлю (Михлин).
  • Серед дорослих:
 • за перемогу – Ларису Мороз (Городище).
 1. Гуманітарний відділ Городищенської сільської ради:
  • Проводити систематичну роботу з виявлення та підтримки обдарованих учасників гуртків, що діють при закладах культури та сприяти їх подальшому розвитку, участі в конкурсах, фестивалях.
 2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на головного спеціаліста гуманітарного відділу Галину Бакош.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія