Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
10/02/2020 с.Городище №10/01.02
Про продовження тимчасового призупинення освітнього процесу в Угринівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Угринівському ЗДО "Зірочка"

На підставі ст. 8 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", на виконання листа управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації від 02.12.2019 року № 3908/01-10/2-19, відповідно до комплексного плану з готовності в міжепідемічний період і реагування під час епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ 2019-2020 роки у Волинській області, затвердженого заступником голови облдержадміністрації С.Мишковець від 03.10.2019, відповідно до рішення виконавчого комітету Городищенської сільської ради від 31.01.2020р. №13 у зв'язку з перевищенням епідемічного порогу захворюваності дітей Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та УгринівськогоЗДО "Зірочка" Городищенської сільської ради та з метою недопущення загострення епідемічної ситуації.

  1. Продовжити тимчасове призупинення освітнього процесу в Угринівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Угринівському ЗДО “Зірочка” по 12 лютого 2020 року.
  2. На період тимчасового призупинення навчального процесу відмінити проведення навчальних, культурнах, спортивних та інших масових заходів.
  3. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження грипу і гострих респіратурних інфекцій.
  4.  Всім вчителям вжити заходів щодо забедпечення виконання навчальних програм, у тому числі шляхом запровадження елементів дистанційного навчання.
  5. На період тимчасового призупинення навчального процесу забезпечити збереження приміщення, матеріальних цінностей і функціонування системи  життєдіяльності закладу.
  6. Заступнику директору з господарської частини забезпечити проведення санітарно-профілактичних заходів.
  7.  Оплату праці працівників закладів освіти, у разі, коли в окремі дні заняття не проводяться з незалежних від них причин ( епідемії, метереологічні умови тощо), здійснювати, виходячи із розрахунку заробітної плати, визначеної при тарифікації,з дотриманням при цьому вимог чинного законодавства.
  8.  У зазначений час працівників залучити до навчально – виховної, організаційно-методичної, організаційно-педагогічної, наукової робіт.
  9.  Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника гуманітарного відділу Т.Міндюк.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія