Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
21/01/2020 с.Городище №06/01.02
Про призначення відповідального за внесення повних і достовірних відомостей та даних в Єдину державну електрону базу з питань освіти

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011р. № 752 "Про створення Єдиної державної електроної бази з питань освіти" та з метою внесення в Єдину електрону базу з питань освіти (далі - ЄДЕБО) відомостей та даних від навчальних закладів ЗОБОВЯЗУЮ:

  1. Призначити начальника гуманітарного відділу Городищенської сільської ради Міндюк Тетяну Іванівну – відповідальною за внесення в ЄДЕБО повних і достовірних відомостей та даних від навчальних закладів Городищенської сільської ради із статусом “адміністратор”.
  2. Відповідальному за внесення повних і достовірних відомостей та даних в ЄДЕБО (Міндюк Т.І.):                                                                                                                                                           2.1.забезпечити підготовку та подачу необхідних документів Розпоряднику ЄДЕБО для отримання робочого місця ( створення облікового запису) в ЄДЕБО;                                     2.2.здійснити підключення до ЄДЕБО протягом одного робочого дня з дати отримання облікового запису та особистих параметрів доступу в ЄДЕБО;                                                  2.3.постійно та свієчасно вносити в ЄДЕБО повні й достовірні відомості та дані від навчальних закладів Городищенської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія