Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
13/01/2020 с.Городище №05/01.02
Про проведення конкурсу читців поезії Лесі Українки «Я в серці маю те, що не вмирає» у Городищенській громаді у 2020 році

На виконання плану роботи гуманітарного відділу на І квартал (у сфері культури), з метою опанування багатством української мови та літератури, популяризації творчої спадщини Лесі Українки, виявлення, підтримки обдарованої молоді

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Провести конкурс читців поезії Лесі Українки «Я в серці маю те, що не вмирає» серед учасників гуртків художнього читання клубних закладів Городищенської громади 24 лютого 2020 року на базі гуманітарного відділу Городищенської сільської ради. Початок об 11.00 год.
  2. Затвердити методичні рекомендації щодо проведення конкурсу читців поезії Лесі Українки «Я в серці маю те, що не вмирає» (додаються).
  3. Затвердити склад оргкомітету та журі конкурсу (додається).
  4. Керівників закладів культури:

4.1. Забезпечити участь учасників гуртків художнього читання в конкурсі.

4.2. Заявки для участі в конкурсі читців поезії Лесі Українки «Я в серці маю те, що не вмирає» у Городищенській громаді надіслати до 17 лютого 2020 року гуманітарному відділу Городищенської сільської ради (gum_gorodyshche@ukr.net) за зразком (додається).

  1. Відповідальність за збереження життя та здоров’я учасників конкурсу покласти на керівників, які будуть їх супроводжувати.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на головного спеціаліста гуманітарного відділу Галину Бакош.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Методичні рекомендації
Склад оргкомітету
Склад журі
Заявка (зразок)
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія