Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
13/01/2020 с.Городище №04/01.02
Про проведення конкурсу юних читців поезії Т.Г.Шевченка у 2019-2020 н.р. у Городищенській громаді

На виконання планів роботи управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації, Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, гуманітарного відділу Городищенської сільської ради на 2020 рік, відповідно до Положення про обласний конкурс юних читців поезії Т.Г.Шевченка, затвердженого наказом управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 22.03.2017 року № 156, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області від 29 березня 2017 року № 43/1564, з метою опанування багатством української мови та літератури, популяризації творчої спадщини великого Кобзаря, виявлення, підтримки обдарованих дітей, патріотичного виховання учнівської молоді

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Провести конкурс юних читців поезії Т.Г.Шевченка 02 березня 2020 року на базі гуманітарного відділу Городищенської сільської ради згідно з Положенням про обласний конкурс (додається). Початок об 11.00 год.
  2. Затвердити склад оргкомітету та журі конкурсу (додається).
  3. Керівників закладів загальної середньої освіти:

3.1. Забезпечити проведення конкурсу на місцях та участь переможців в конкурсі Городищенської громади.

3.2. Заявки для участі в конкурсі юних читців поезії Т.Г.Шевченка  у Городищенській громаді надіслати до 27 лютого 2020 року гуманітарному відділу Городищенської сільської ради (gum_gorodyshche@ukr.net) за зразком (додається).

  1. Відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей покласти на керівників, які будуть супроводжувати учасників конкурсу.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на головного спеціаліста гуманітарного відділу Галину Бакош.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Положення про обласний конкурс
Склад оргкомітету
Склад журі
Заявка (зразок)
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія