Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
02/01/2020 с.Городище №02/01.02
Про проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів закладів загальної середньої освіти Городищенської громади «Дивосвіт дитячих талантів» у 2019-2020 н.р.

На виконання наказу управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації від 28 грудня 2019 року № 709 «Про проведення обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти «Дивосвіт дитячих талантів» у 2019-2020 н.р.», відповідно до Положення про обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності учнів, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти, затвердженого наказом управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 26 грудня 2018 року № 720, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області 28 грудня 2018 року за №113/1754, плану роботи гуманітарного відділу Городищенської сільської ради на 2020 рік, з метою виховання дітей та учнівської молоді на кращих зразках національної культури, забезпечення їх активної участі у гуртках художньої самодіяльності, виявлення і підтримки юних талантів

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Провести у лютому-березні 2020 року огляд-конкурс художньої самодіяльності учнів закладів загальної середньої освіти Городищенської громади «Дивосвіт дитячих талантів», передбачивши Програмою:

1.1. «Тріумф-квест» (творча робота – флешмоб);

1.2. «Галявина ідей» (виставка та презентація власних робіт з образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва);

1.3. Концерт кращих колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців.

  1. Затвердити склад організаційного комітету, журі, графік проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності (додаються).
  2. Керівників закладів загальної середньої освіти Городищенської сільської ради забезпечити належну організацію і проведення огляду-конкурсу згідно з графіком, що додається.
  3. Гуманітарний відділ Городищенської сільської ради:

4.1. Надати допомогу у проведенні огляду-конкурсу на місцях, відрядивши для участі у них членів журі;

4.2. Узагальнити довідкою підсумки проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів закладів загальної середньої освіти;

4.3. Підготувати рейтингову таблицю участі колективів, окремих виконавців художньої самодіяльності на Святі обдарованості в Городищенській громаді, що відбудеться у травні 2020 року.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на головного спеціаліста гуманітарного відділу Городищенської сільської ради Галину Бакош.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Додатки
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія