Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 31/01/2020 року №16 с.Городище
Про відмову у наданні дозволу на відчуження майна Я. Кравчук

Розглянувши заяву неповнолітньої Кравчук Ярини Яківни про надання дозволу на відчуження майна, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 177 Сімейного кодексу України пунктів 66, 67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»,враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини Городищенської сільської ради, виконком сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Відмовити громадянці Кравчук Ярині Яківні у наданні дозволу на відчуження спадкового майна, що залишилось після смерті батька Кравчука Якова Васильовича, який помер 20.03.2014 року, а саме:
  • на ½ частину житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами № 46 по вул. Центральній в с. Городище Луцького району Волинської області;
  • на ½ частину житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами № 44 по вул. Центральній в с. Городище Луцького району Волинської області.
  1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget