Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 31/01/2019 року №2 с.Городище
Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради за 2018 рік

Протягом 2018 року зусилля сільської ради спрямовувались на закріплення позитивних тенденцій в економіці сільської ради, виконання завдань, передбачених Програмою соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради за 2018 рік. З кожним роком покращується становище в Городищенській сільській раді. Бюджет сільської ради за 2018 виконано на 136 відсотків. Виконання показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради за 2018 рік, позитивні тенденції у розвитку економіки створюють основу для подальшого підвищення ефективності господарювання, добробуту населення. Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’ виконком сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради за 2018 рік взяти до відома (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, залучення інвестицій  та використання майна спільної власності територіальних громад сільської ради.
Голова С.В.Соколюк

Додатки :

Звіт голови за 2018 рік
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget