Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 28/02/2019 року №17 с.Городище
Про організацію участі здобувачів освіти у зовнішньому незалежному оцінюванні

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 № 1369 «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації», доручення голови Волинської обласної державної адміністрації від 08.01.2019 №112/17/2-19 виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Проводити системну роз’яснювальну роботу серед громадськості щодо підготовки і проведення ЗНО та моніторингових досліджень у 2019 році.
  2. Координувати взаємодію гуманітарного відділу Городищенської сільської ради з Львівським регіональним центром якості освіти під час підготовки і проведення ЗНО та моніторингових досліджень.
  3. Гуманітарному відділу сільської ради залучити педагогічних працівників та інших фахівців громади до виконання робіт і надання послуг, пов’язаних з проведенням ЗНО та моніторингових досліджень.
  4. Забезпечити підвезення випускників закладів загальної середньої освіти до визначених пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для участі у державній підсумковій атестації.
  5. Відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради передбачити при плануванні видатків з місцевого бюджету кошти на оплату відряджень педагогічних працівників , залучених до процедур ЗНО.
Голова С.В.Соколюк

Додатки :

Gorodishe2

АРХІВ НОВИН

Історія

Maju Pravo

?????????????????????????????????????????????????????????

Facebook Pagelike Widget