Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 28/02/2019 року №16 с.Городище
Про виконання Програми благоустрою та охорони навколишнього природного середовища населених пунктів Городищенської сільської ради на 2018-2020роки за 2018 рік

Протягом 2018 року зусилля сільської ради спрямовувались на закріплення позитивних тенденцій в економіці сільської ради, виконання завдань, передбачених Програмою благоустрою та охорони навколишнього природного середовища населених пунктів Городищенської сільської ради на 2018-2020роки за 2018 рік. Виконання показників Програми створюють основу для подальшого підвищення ефективності господарювання, добробуту населення. Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’ виконком сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Звіт про виконання Програми благоустрою та охорони навколишнього природного середовища населених пунктів Городищенської сільської ради на 2018-2020роки за 2018 рік взяти до відома (додається).
  2. 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад сільської ради.
Голова С.В.Соколюк

Додатки :

Довідка про виконання Програми з благоутрою населених пунктів Городищенської ОТГ
Gorodishe2

АРХІВ НОВИН

Історія

Maju Pravo

?????????????????????????????????????????????????????????

Facebook Pagelike Widget