Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 28/02/2019 року №15 с.Городище
Про стан виконання структурними підрозділами сільської ради актів законодавства, указів, розпоряджень та доручень Президента України, постанов, розпоряджень та доручень Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій та реагування на запити й звернення народних депутатів України і депутатів місцевих рад у 2018році

Заслухавши інформацію Шадловської Н.Ю про стан виконання структурними підрозділами сільської ради актів законодавства, указів, розпоряджень та доручень Президента України, постанов, розпоряджень та доручень Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій та реагування на запити й звернення народних депутатів України і депутатів місцевих рад у 2018році, виконком сільської ради відмічає, що на протязі 2018 року надійшло 1962 розпорядчих документів вищестоящих органів. В різні інстанції надіслано 1600 листів, інформацій. Вся кореспонденція приймається і реєструється в день її надходження. Всі документи після реєстрації передаються на розгляд сільському голові. Здійснюється контроль за виконанням документів. Дотримуються строки виконання контрольних розпоряджень.
Враховуючи вищенаведене, виконком сільської ради ВИРІШИВ:

1. З метою забезпечення ефективного виконання завдань, визначених законодавчими документами, указами і дорученнями голів обласної та районної  державних адміністрацій першочергово розглядати Закони України, постанови Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, нормативно – правові акти органів виконавчої влади, а також найважливіші документи, які містять інформацію з принципових питань діяльності і потребують вирішення.

2. Дотримуватись строків, установлених для виконання актів законодавства, доручень Президента України, Прем’єр-міністра України.

3. Суворо дотримуватись вимог щодо складання, оформлення документів і організації діловодних процесів, передбачених державними стандартами на організаційно – розпорядчу документацію і Примірною інструкцією з діловодства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та секретаря виконкому.

Голова С.В.Соколюк

Додатки :

Gorodishe2

АРХІВ НОВИН

Історія

Maju Pravo

?????????????????????????????????????????????????????????

Facebook Pagelike Widget