Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 27/11/2019 року №150 с.Городище
Про формування переліку проєктів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в новій редакції

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ст.ст.31, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. №200 «Деякі питання надання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» зі змінами, з метою розвитку та модернізації інфраструктури об’єднаної територіальної громади, виконавчий комітет ВИРІШИВ:

  1. Схвалити новий перелік проєктів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в новій редакції згідно додатку.
  2. Оприлюднити Перелік проєктів, що фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Городищенській сільській раді та рішення виконавчого комітету на офіційному сайті Городищенської сільської ради в новій редакції.
  3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету №79 від 14 червня 2019 року «Про затвердження переліку проектів на формування інфраструктури Городищенської об’єднаної територіальної громади».
  4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.
Голова С.В.Соколюк

Додатки :

Додаток
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget