Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 26/09/2019 року №128 с.Городище
Про відзначення в Городищенській сільській раді Дня захисника України та 77-ї річниці утворення Української Повстанської Армії

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента від 14 жовтня 2014 року №806/2014 «Про День захисника України», розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 26 вересня 2019 року №575 «Про відзначення в області Дня захисника України та 77-ї річниці утворення Української Повстанської Армії» та з метою належної підготовки і відзначення у Городищенській сільській раді Дня захисника України та 77-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, консолідації українського суспільства, утвердження у громадян національної свідомості та патріотизму виконавчий комітет ВИРІШИВ:

  1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в Городищенській сільській раді Дня захисника України та 77-ї річниці утворення Української Повстанської Армії (далі – План заходів), що додається.
  2. ЗОБОВ’ЯЗАТИ в.о. старост населених пунктів, керівників будинків культури, бібліотекарів, керівників закладів освіти Городищенської сільської ради:

1) забезпечити виконання плану заходів з підготовки та відзначення в Городищенській сільській раді Дня захисника України та 77-ї річниці утворення Української Повстанської Армії;

2) до 22 жовтня 2019 року інформувати гуманітарний відділ Городищенської сільської ради про виконання плану заходів.

  1. До Дня захисника Вітчизни виплатити учасникам антитерористичної операції (ООС), а також особам, які стали інвалідами внаслідок участі у антитерористичній операції, батькам загиблих грошової премії в сумі двадцять тисяч п’ятсот гривень (списки додаються).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на гуманітарний відділ Городищенської сільської ради.
Голова С.В.Соколюк

Додатки :

План заходів
Списки учасників АТО
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget