Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 23/07/2020 року №62 с.Городище
Про надання дозволу на оренду приміщення

Розглянувши заяву гр. Голубих Ірини Романівни , жительки с. Михлин про надання дозволу на оренду приміщення культурного центру в с. Михлин, на підставі Закону України «Про оренду державного та комунального майна», у відповідності до рішення сільської ради від “15” грудня 2017р. № 31-3/7 «Про управління майном спільної власності Городищенської об’єднаної територіальної громади» , виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Дозволити орендувати приміщення культурного центру площею 108 кв.м за адресою: с.Михлин, вул.Молодіжна,12а з чітким дотриманням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах Городищенської сільської ради на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)
  2. Балансоутримувачу провести нарахування орендної плати у відповідності до ПОЛОЖЕННЯ про оренду нерухомого майна спільної власності Городищенської об’єднаної територіальної громади, затвердженої рішенням сільської ради від “15” грудня 2017р. № 31-3/7 «Про управління майном спільної власності Городищенської об’єднаної територіальної громади» (розрахунок додається).
  3. Відповідальність щодо підтримання належного санітарного стану та протипожежної безпеки покласти на завідувача клубом Друкачук Н.
  4. Забезпечити експлуатацію будівлі і території відповідно до вимог з Правил охорони праці та догляд за ними.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти в.о.старости с.Михлин Онищук Я.М.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget