Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 22/04/2019 року №50 с.Городище
Про надання дозволу на знесення житлового будинку в с. Григоровичі Профорук Ю.М.

Розглянувши заяву гр. Профорук Ю.М., відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984 р.№ 189 «Про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання», ст.ст.7,8 Житлового Кодексу України ,ст.14 Закону України «Про основи містобудування», ст.118-121 Земельного Кодексу,на підставі акта обстеження технічного стану житлового будинку № 10 по вулиці Східній в селі Григоровичі ,виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Затвердити наданий комісією акт про визначення технічного стану житлового будинку № 10 по вулиці Східній в селі Григоровичі, власником якого є Профорук Юлія Михайлівна. 2. Визнати житловий будинок № 10 по вулиці Східній в селі Григоровичі таким, що знаходиться в незадовільному технічному стані, не відповідає санітарно-технічним нормам та непридатним для проживання та експлуатації. 3. Надати дозвіл на знесення житлового будинку гр. Профорук Юлії Михайлівні, що належить їй на праві власності згідно з договором купівлі-продажу житлового будинку і розташований на земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 722881700:02:001:0140
  2. Доручити начальнику відділу адміністративних послуг-адміністратору Гнатюк О.В внести зміни до обліку житлового фонду відповідно даного рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Турій Л.А
Голова С.В.Соколюк
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget