Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 22/04/2019 року №74 с.Городище
Про затвердження Положення про ланку Городищенської сільської ради територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

З метою реалізації заходів цивільного захисту, визначення складу органів управління та сил цивільного захисту, планування їх діяльності щодо ефективного захисту населення і територій у разі загрози виникнення або при виникненні надзвичайних ситуацій, порядку виконання завдань з організації взаємодії між органами управління та силами цивільного захисту, відповідно до пунктів 3 та 4 статті 10 Кодексу цивільного захисту України, Положення про єдину державну систему цивільного захисту (постанова Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 № 11), керуючись пунктом 3 частини першої статті 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити Положення про ланку Городищенської сільської ради територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, що додається.
  2. 2. Виконавчому комітету, структурним підрозділам Городищенської сільської  ради та підпорядкованим комунальним підприємствам забезпечити реалізацію Положення, затвердженого цим рішенням.
  3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

Голова С.В.Соколюк

Додатки :

Довідка
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget