Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 22/04/2019 року №73 с.Городище
Про роботу виконкому із забезпечення соціального захисту малозахищених громадян, пенсіонерів та пільгової категорії

З метою соціального захисту малозахищених верств населення виконкомом сільської ради проводиться певна робота. Спеціаліст з питань соціального захисту постійно надає роз’яснення щодо призначення житлової субсидії та інших видів соціальних допомог. Відповідно ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою посилення соціального захисту та медичного забезпечення ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю та інших малозабезпечених верств населення виконком сільської ради ВИРІШИВ:

1.Інформацію щодо забезпечення соціального захисту малозахищених верств населення, пенсіонерів та пільгової категорії взяти до відома.

2.Спеціалісту з питань соціального захисту населення Ковальчук Л.О. постійно надавати посильну допомогу щодо надання населенню сільської ради оновлену інформацію щодо призначення житлових субсидій та інших виплат для малозахищених верств населення.

3.Вирішувати питання соціального захисту осіб пільгових категорій та соціально незахищених верств населення, які потребують соціальної підтримки шляхом реалізації комплексу взаємопов’язаних заходів, визначених Програмою соціального захисту населення Городищенської  сільської ради на 2018-2020 роки,Програмою підтримки мобілізованих, демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей та сімей загиблих на 2018-2019 роки.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову

 

 

Голова С.В.Соколюк

Додатки :

Довідка
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget