Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 22/04/2019 року №72 с.Городище
Про стан забезпечення пожежної безпеки на території сільської ради

Заслухавши інформацію спеціаліста сільської ради про стан пожежної безпеки на території сільської ради слід відмітити, що з метою попередження та недопущення пожеж, своєчасної підготовки і здійснення комплексу заходів пожежної безпеки виконкомом сільської ради проведено відповідну роботу. Протягом звітного періоду проведено обстеження бюджетних установ, які знаходяться на території ради, щодо дотримання ними правил пожежної безпеки, щороку проводиться інструктаж з правил пожежної безпеки з керівниками цих установ, розроблено та вивішено на видному місці план евакуації на випадок пожежі , придбані вогнегасники. Серед працівників бюджетних установ проведено роз’яснювальну роботу щодо заборони спалювання сміття біля будівель та споруд та дії обслуговуючого персоналу при виникненні пожежі . Виходячи з вищевказаного на підставі Правил пожежної безпеки в Україні , п.б.6 ст. 33 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

1.Інформацію спеціаліста Шевчук Ю.В. про стан забезпечення пожежної безпеки на території сільської ради взяти до відома.
2. Затвердити заходи по пожежній безпеці на території сільської ради на 2019рік, що додаються.

3.Спеціалісту сільської ради Шевчук Ю.В. та в.о.старостів провести обстеження водонапірних башень щодо можливості проводити в них забір води на випадок пожежі.

4.В.о.старостів забезпечити при необхідності ремонт водонапірних веж з обладнаними пристроями для забору води.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника гуманітарного відділу сільської ради Міндюк Т.І, в.о.старостів старостинських округів сільської ради

Голова С.В.Соколюк

Додатки :

Довідка
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget