Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 14/06/2019 року №85 с.Городище
Про стан виконання структурними підрозділами сільської ради актів законодавства, указів, розпоряджень та доручень Президента України, постанов, розпоряджень та доручень Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій та реагування на запити й звернення народних депутатів України і депутатів місцевих рад за І півріччя 2019 року

Заслухавши інформацію Шадловської Н.Ю про стан виконання структурними підрозділами сільської ради актів законодавства, указів, розпоряджень та доручень Президента України, постанов, розпоряджень та доручень Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій та реагування на запити й звернення народних депутатів України і депутатів місцевих рад за І півріччя 2019, виконком сільської ради відмічає, що на протязі І півріччя 2019 року надійшло 814 розпорядчих документів вищестоящих органів. В різні інстанції надіслано 504 листи, інформацій. Вся кореспонденція приймається і реєструється в день її надходження. Всі документи після реєстрації передаються на розгляд сільському голові. Здійснюється контроль за виконанням документів. Дотримуються строки виконання контрольних розпоряджень. Враховуючи вищенаведене, виконком сільської ради вирішив:

  1. З метою забезпечення ефективного виконання завдань, визначених законодавчими документами, указами і дорученнями голів обласної та районної  державних адміністрацій першочергово розглядати Закони України, постанови Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, нормативно – правові акти органів виконавчої влади, а також найважливіші документи, які містять інформацію з принципових питань діяльності і потребують вирішення.
  2. Дотримуватись строків, установлених для виконання актів законодавства, доручень Президента України, Прем’єр-міністра України.

3.Суворо дотримуватись вимог щодо складання, оформлення документів і організації діловодних процесів, передбачених державними стандартами на організаційно – розпорядчу документацію і Примірною інструкцією з діловодства.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та секретаря виконкому.
Голова С.В.Соколюк

Додатки :

Довідка
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget