Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 14/06/2019 року №84 с.Городище
Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли у І півріччі 2019 році

Заслухавши інформацію секретаря сільської ради Турій Л. про роботу із зверненнями громадян та здійснивши аналіз виконавської дисципліни та виконання законів України, актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, реагування на запити й звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад виконком сільської ради відмічає, що в сільській раді проводиться прийом громадян сільським головою та секретарем. На стендах сільської ради вивішені графіки прийому громадян в Луцькій районній державній адміністрації і раді, в Волинській обласній державній адміністрації і обласній раді. На даний час до сільської ради надходять звернення про надання земельних ділянок у приватну власність, надання матеріальних допомог. Відповідно до статті 38 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’ виконком сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію секретаря Турій Л. про роботу із зверненнями громадян що надійшли у І півріччі 2019 року взяти до відома.
  2. Установити суворий контроль за розглядом звернень громадян у встановлені Законом України «Про звернення громадян» терміни.
  3. Вжити заходів на підвищення відповідальності посадових осіб за якість і ефективність роботи із зверненнями громадян.
  4. Посилити в межах компетенції контроль за виконанням розпорядчих документів вищих органів виконавчої влади та власних розпорядчих документів.
  5. Здійснювати оперативне реагування на документи зі стислими термінами виконання та своєчасне виконання інших документів згідно з вимогами, установленими чинним законодавством.

 

Голова С.В.Соколюк

Додатки :

Довідка
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget