Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
07/07/2022 с.Городище №127
Про затвердження Положення про порядок перейменування та найменування вулиць, площ, провулків, інших об’єктів у Городищенській сільській раді

З метою приведення назв вулиць, площ, провулків та інших об’єктів на території Городищенської сільської ради у відповідність з історичними подіями та персоналіями, діючи у відповідності Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012р. № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Затвердити  Положення про порядок перейменування та найменування вулиць, площ, провулків, інших об’єктів у Городищенській  сільській раді згідно з додатком 1 (додано).
  2.  Оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Городищенської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Івана ПІКУНА.
Секретар Ірина ШАК

Додатки :

Додаток 1
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія