Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 14/06/2019 року №100 с.Городище
Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу осінню 2019 року

У відповідності до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» ВИРІШИВ:

  1. Відповідальному за військовий облік військовозобов’язаних і призовників (Швець Ю.В.):

1.1 В термін до 01.09.2019 року здійснити звірку призовників, які перебувають на військовому обліку з обліковими даними військового комісаріату, отримати у військову комісаріаті списки призовників, які підлягають виклику на медичні та призовні комісії осінню 2019 року;

1.2. Забезпечити постійний жорстокий контроль за підготовкою особових справ призовників, які підлягають відправці до війська, проходження призовниками призовної комісії та за виконанням призовниками рішень призовної комісії.

  1. Здійснити оповіщення та забезпечення явки призовників на призовну комісію для чого залучити старостів та адміністраторів Городищенської сільської ради.

2.1 Оповіщення про явку для проходження медичної та призовної комісії  здійснити у відповідності до вимог наказу військового комісара: шляхом доведення наказу військового комісара до населення та вручення персональних повісток.

2.2. У разі відсутності призовників за місцем реєстрації персональні повістки вручати власникам будинків, їх батькам, або сусідам та складати акти невручення повістки.

2.3. У разі появи призовників на території Городищенської сільської ради негайно сповіщати про це військовий комісаріат, забезпечити сповіщення призовника персональною повісткою, корінець повістки надати до військового комісаріату.

3.Заходи щодо розшуку та доставки призовників, які ухиляються від проходження медичної та призовної  здійснювати у взаємодії з військовим комісаріатом із залученням членів виконавчого комітету, старостів та адміністраторів Городищенської сільської ради.

4.За результатами призову та виконанням цього рішення заслухати відповідального за військовий облік спеціаліста з військового обліку Швець Ю.В.

5. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Голова С.В.Соколюк
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget