УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 01/11/2018 року №57 с.Городище
Про організацію харчування у дошкільних закладах

Заслухавши та обговоривши інформацію  головного спеціаліста гуманітарного відділу Бакош Г.С. про організацію харчування у дошкільних закладах виконком сільської ради відмічає, що стан організації харчування дітей у  закладах дошкільної освіти вивчався за нормативно-технологічною документацією, веденням документації по харчуванню,  роботою харчоблоку, організацією постачання продуктів харчування та продовольчої сировини, організацією харчування дітей пільгових категорій, дотриманням вимог безпеки. В усіх  закладах питання організації харчування дітей  регламентуються  відповідними законодавчими актами . Режим харчування відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

Робота щодо організації різноманітного та збалансованого харчування ведеться, але у зв’язку з невідповідністю грошових норм натуральним, натуральні норми в закладах виконуються не в повному обсязі відповідно до затвердженого переліку. Враховуючи вищевикладене виконком сільської ради  В И Р І Ш И В:

  1. Директорам закладів дошкільної освіти:

1.1. Здійснювати вивчення виконання нормативно-правових документів, що регламентують питання організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.                                                                                                                                                   1.2. До кінця поточного року провести навчання медичних сестер  та кухарів  закладів дошкільної освіти із залученням працівників Держпродспоживслужби за темою: «Гігієнічні вимоги до організації харчування дітей у дошкільних  закладах».

1.3. Протягом року здійснювати систематичний моніторинг щодо якості та вартості харчування, підготовки харчоблоків  закладів дошкільної освіти до навчального року.                                                                                                            1.4. Постійно розміщувати на сайтах закладів дошкільної  освіти матеріали щодо якісного харчування дошкільнят.

1.5. До 01.04.2019 р. вжити ефективних заходів щодо усунення недоліків, виявлених під час вивчення стану готовності закладів дошкільної освіти до нового  2018/2019 навчального року.

1.6.  До 01.06.2019 р. порушувати питання про стан технологічного

обладнання харчоблоків та забезпечення посудом перед засновником у

встановленому порядку.

1.7. Посилити контроль за:

– організацією проходження обов’язкових медичних оглядів персоналом  закладів та окремих категорій працівників згідно чинного законодавства;

– забезпеченням постачання до  закладів дошкільної освіти безпечних та якісних  продуктів, дотриманням санітарно гігієнічних умов при їх зберіганні;

– відповідністю щоденного меню до перспективного;

– дотриманням виконання норм харчування;

– веденням Журналів дотримання норм харчування у дошкільних закладах.

1.8. Надавати батькам рекомендації щодо організації харчування дітей вдома та перелік продуктів, суворо заборонених для вживання дітьми.

1.9. Активніше залучати до громадського контролю за станом харчування дітей у дошкільному навчальному закладі батьків. Питання організації харчування обговорювати на батьківських зборах.

1.10. Приділяти увагу формуванню культурно-гігієнічних навичок у дітей під час вживання їжі.

  1. Постійно вживати заходи щодо попередження спалахів гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь. Дотримуватись санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог щодо організації харчування вихованців у закладах дошкільної освіти.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на гуманітарний відділ сільської ради

 

 

 

 

 

 

Секретар Л.А.Турій
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget