Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
7 СЕСІЯ восьмого СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
07/07/2021 с.Городище №7/7
Про встановлення туристичного збору на території Городищенської сільської ради

Відповідно до статті 143 Конституції України, статей 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись підпунктом 10.2.2 пункту 10.2 статті 10, статтями 12, 268 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями), статтею 64 Бюджетного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальної громади сільської ради, сільська рада
ВИРІШИЛА:

  1. Установити на території Городищенської сільської територіальної громади ставку туристичного збору в розмірі 0,1 відсотка – для внутрішнього туризму та 0,1 відсоток – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.
  2. Затвердити Положення про туристичний збір (додається).
  3. Визначити, що рішення вступає в дію з 01 січня 2022 року.
  4. Секретарю сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному вебсайті сільської ради.
  5. Контроль за виконання рішення покласти на  постійну комісію з питань бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальної громади сільської ради.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Положення про туристичний збір
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія