Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
7 СЕСІЯ восьмого СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
07/07/2021 с.Городище №7/4
Про встановлення ставки єдиного податку на території Городищенської сільської ради

Відповідно до статті 143 Конституції України, статей 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись підпунктом 10.1.2 пункту 10.1 статті 10, статтею 12, підпунктами 1 та 2 пункту 291.4 статті 291, статті 292, пунктом 293.1, підпунктами 1 та 2 пункту 293.2 статті 293 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями), статтею 64 Бюджетного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальної громади сільської ради, сільська рада
ВИРІШИЛА:

  1. Встановити ставки єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, відповідно до статті 293 Податкового кодексу України:

1.1.  Перша група – фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1002000  гривень (додаток 1).

Ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року.

1.2.  Друга група – фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв: не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб, обсяг доходу не перевищує 5004000 гривень (додаток 2).

Ставки єдиного податку для платників другої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

  1. Затвердити Положення про єдиний податок (додаток 3).
  2. Визначити, що рішення вступає в дію з 01 січня 2022 року.
  3. Секретарю сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному вебсайті сільської ради.
  4. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника голови з питань з питань діяльності виконавчих органів сільської ради та постійну комісію з питань бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальної громади сільської ради.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Додатки
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія