Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
7 СЕСІЯ восьмого СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
07/07/2021 с.Городище №7/10
Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Городищенської сільської ради

З метою визначення правових, економічних, екологічних, соціальних та організаційних засад благоустрою території населених пунктів Городищенської сільської ради, сприятливих для життєдіяльності людини, на виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», частини 2 статті 5 Кодексу України про адміністративні правопорушення, вимог наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства України від 27 листопада 2017 року № 310 «Про затвердження Типових Правил благоустрою території населеного пункту», керуючись пунктом 44, частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада
ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Правила благоустрою територій населених пунктів Городищенської сільської ради (далі – Правила) (додаються).
  2. Відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки сільської ради довести Правила до відома керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, фізичних осіб-підприємців та громадян Городищенської сільської ради.
  3. Встановити, що дія Правил поширюється на всі підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування, які знаходяться в межах території Городищенської сільської ради, фізичних осіб-підприємців та громадян.
  4. Дане рішення набуває чинності з моменту його опублікування на офіційному веб-сайті Городищенської сільської ради.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань будівництва та архітектури, земельних відносин, екології, благоустрою і житлово-комунального господарства.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

додаток
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget