Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
56 СЕСІЯ сьомого СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
18/03/2020 с.Городище №56-27/2
Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Городищенської сільської ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», постанови Кабінету Міністрів України від16 березня 2020 року №215 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020року № 211, розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 11 березня 2020 року №131 «Про запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19», рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Городищенської сільської ради від 12.03.2020 №1 , з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. З 18 березня 2020 року до закінчення карантину обмежити доступ до об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих в населених пунктах Городищенської об’єднаної територіальної громади:

– дитячих майданчиків;

– спортивних майданчиків та стадіонів;

– усіх закладів торгівлі, крім продуктових;

–  закладів громадського харчування (крім роботи з доставки їжі), барів, клубів, кафе;

–  бібліотек, будинків культури та інших культурних закладів:

Встановити для усіх підприємств, установ, закладів, що здійснюють торгівлю та обслуговування населення максимально допустиму одночасно кількість відвідувачів з розрахунку 15 кв.м на одного відвідувача.

  1. Керівникам закладів дошкільної, загальної середньої освіти Городищенської сільської ради забезпечити:

– дотримання заборони проведення освітніх, культурних, спортивних та інших масових заходів та відвідування закладів освіти її здобувачами;

– проведення інформування здобувачів освіти та працівників щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання;

– проведення у закладах освіти профілактичних та дезінфекційних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19;

– відтермінування проведення атестації працівників закладів освіти та проведення засідань відповідних атестаційних комісій;

– режим підвищеної готовності підсистеми навчання здобувачів освіти та працівників діям у надзвичайних ситуаціях відповідно до підпункту 2 пункту 13 Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2016 року №1400, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2016 року за №1623/29752;

– виконання освітніх програм закладів освіти, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти її здобувачами, та у виняткових випадках шляхом ущільнення графіку освітнього процесу, а також виконання працівниками закладів освіти з іншої роботи (організаційно-педагогічної, методичної, наукової тощо) (крім закладів дошкільної, та закладів освіти);

– запровадження гнучкого (дистанційного) режиму роботи працівників закладів освіти відповідно до Наказу МОН України від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню корона вірусу COVID-19»

– обмеження направлення здобувачів освіти та працівників у поїздки по території України та за кордон; не проводити екскурсійні поїздки.

  1. Рекомендувати закриття підприємств, установ, організацій в населених пунктах Городищенської об’єднаної територіальної громади, а у разі неможливості їх закриття через безперервний виробничий цикл, дозволити їх роботу під особисту відповідальність керівника.
  2. Соціальним працівникам сільської ради забезпечити своєчасну доставку медикаментів та продуктів харчування одиноким громадянам.
  3. Власникам торгівельних закладів, поштових відділень та інших закладів забезпечити за допомогою розмітки в касовій зоні, та у разі необхідності на вході, між людьми в черзі відстань 1,5 метри, а також встановлення дезінфекторів для обробки продуктових корзин і візків. Видавати кожному відвідувачу одноразові рукавички, у разі неможливості забезпечити дезинфікатори на вході, здійснювати регулярне прибирання та дезинфікацію приміщень.
  4. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.
  5.  Доручити виконавчим органам сільської ради забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, які належать до сфери їх діяльності.
  6. Доручити виконавчим органам сільської ради забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації на веб-сайті Городищенської сільської ради про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих в населених пунктах Городищенської об’єднаної територіальної громади, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Поіменне голосування
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія