Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
52 СЕСІЯ сьомого СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/11/2019 року №52-23/74 с.Городище
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Хомутовському Павлу Петровичу

Розглянувши заяву громадянина Хомутовського Павла Петровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки і керуючись статтями 12, 118, 121 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань будівництва та архітектури, земельних відносин, екології, благоустрою і житлово-комунального господарства сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити гр. Хомутовському Павлу Петровичу в наданні дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в зв’язку з відсутністю вільних земельних ділянок.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва та архітектури, земельних відносин, екології, благоустрою і житлово-комунального господарства.
Голова С.Соколюк

Додатки :

Поіменне голосування
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget