Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
43 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/11/2018 року №43-14/14 с.Городище
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Головей Андрію Анатолійовичу

Розглянувши заяву громадянина Головей Андрія Анатолійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки і керуючись статтями 12, 118, 121 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України, «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань будівництва та архітектури, земельних відносин, екології, благоустрою і житлово-комунального господарства сільська рада
ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Головей Андрію Анатолійовичу орієнтовною площею 0,30 га. Земельна ділянка знаходиться в межах с.Городище Городищенської сільської ради Луцького району.
  2. Громадянину Головей Андрію Анатолійовичу розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з урахуванням державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою та подати його на затвердження на сесію сільської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва та архітектури, земельних відносин, екології, благоустрою і житлово-комунального господарства.
Голова С.СОКОЛЮК
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget