Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
24 СЕСІЯ восьмого СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
23/12/2022 с.Городище №24/8
Про внесення змін до цільової програми «Фінансова підтримка комунального підприємства Городищенської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021-2025 роки»

З метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства «Добробут» Городищенської сільської ради, згідно його функціонального призначення щодо надання мешканцям громади якісних послуг, відповідно до Постанови КМУ від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», ст. 91 Бюджетного кодексу України, керуючись п. 22 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до цільової програми «Фінансова підтримка комунального підприємства Городищенської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021-2025 роки».
  2. Додаток вищевказаної програми викласти в новій редакції згідно Додатку ( Додаток додано).
  3. Фінансовому відділу при внесенні змін до бюджету передбачити кошти на виконання заходів Програми.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та використання майна спільної власності територіальної громади сільської ради.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Додаток
Додаток
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія