Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
2 СЕСІЯ восьмого СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
24/12/2020 с.Городище №2/21
Про затвердження комплексної програми «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Городищенської громади на 2021-2025 роки»

З метою забезпечення реалізації гендерної політики в громаді, відповідно до статті 12 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», керуючись статтями 26, 40 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Городищенська сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити комплексну програму «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Городищенської громади на 2021-2025 роки» (додаток).
  2. Фінансовому відділу при формуванні сільського бюджету та внесенні змін до бюджету передбачити кошти на виконання заходів Програми.
  3. Забезпечити систематичний контроль за ходом реалізації завдань і заходів, передбачених Програмою та розглядати підсумки їх виконання.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, протидії корупції, дотримання прав людини, законності, регламенту.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Комплексна програма «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Городищенської громади на 2021-2025 роки»
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія