Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
1 СЕСІЯ восьмого СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
08/12/2020 с.Городище №1/29
Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік

З метою координації діяльності органів місцевого самоврядування щодо забезпечення принципів регуляторної політики, відповідно до статей 5, 7, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Городищенської сільської ради на 2021 рік (Додаток 1).
  2. Оприлюднити План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Городищенської сільської ради на 2020 рік в порядку, визначеному чинним законодавством.
  3. Дозволити голові сільської ради, постійним комісіям сільської ради при необхідності вносити зміни та доповнення до плану діяльності сільської ради з підготовки проєктів регуляторних актів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад сільської ради.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія