Привітання Світлани Соколюк із Днем рятівника

17.09.2022

17 вересня професійне свято відзначають люди особливої професії – рятувальники. Це почесна і благородна та водночас ризикована робота. Люди, які присвятили себе порятунку інших, завжди мають бути готові до непередбачуваних ситуацій і раптових викликів. Вдень і вночі, у будні і на вихідні, влітку та взимку – рятувальні служби завжди виконують свою роботу. А у той час, коли в Україні триває війна, на рятувальників лягає особлива відповідальність і додаткове навантаження.

Тож, прийміть щирі вітання із побажаннями міцного здоров’я, сил та невичерпної енергії для виконання навіть найскладніших завдань. Вміння і витримки для ухвалення правильних рішень.

Велика вдячність і подяка за вашу самопожертву, готовність прийти на допомогу, навіть ризикуючи своїм життям. Нехай у ваших родинах панує щастя та добробут, а кількість тривожних викликів буде якомога меншою.

Окремі слова вдячності висловлюю працівникам Сенкевичівської та Чаруківської місцевих пожежних охорон, які щодня стоять на варті людського життя. Нехай на терені мужньої професії вас не залишає лицарський дух людяності та впевненості у своїх силах і завжди оберігає вас образ Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка є покровителькою пожежників та рятувальників, і надає допомогу всім, хто потрапив у біду. Зі святом!

Світлана Соколюк, голова Городищенської сільської ради

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія