Повідомлення: Проект «Про затвердження тарифів на водопостачання»

30.03.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

«Про затвердження тарифів на водопостачання»

Відповідно до вимоги Закону України ,,Про засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності’’ з метою одержання зауважень і пропозицій від споживачів питної води, оприлюднюється  проект рішення виконавчого комітету Городищенської   сільської ради ,,Про затвердження тарифів на водопостачання’’.

Проект спрямований на приведення тарифів з водопостачання у відповідність до  їхньої реальної вартості та підвищення якості послуг. Підставою для проекту є те, що чинні тарифи не забезпечують у 2018 році повного відшкодування економічно обґрунтованих витрат на видобування і транспортування води, із зростанням розміру мінімальної заробітної плати та цін на електроенергію,затрат на ремонт та обслуговування водопроводу.

Проект  оприлюднюється на сайті Городищенської сільської ради та  в газеті ,,Слава праці’’, зауваження та пропозиції від споживачів питної води надсилаються в письмовій формі  за адресою: с. Городище, вул. Шкільна, 35 впродовж одного місяця з дня оприлюднення Проекту.

 

Проект включає:

Тарифи на послуги водопостачання, які надає Городищенська сільська рада

Норми  витрат води без лічильника згідно БНІП

Плановий розрахунок вартості 1 м³ води

Переглянути проект рішення «Про затвердження тарифів на водопостачання»

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія