Податкова рекомендує електронний формат листування

23.05.2023

Юридичні особи можуть отримувати документи від органів ДПС в електронному вигляді. Про своє рішення листуватися з податківцями в електронному форматі необхідно окремо повідомити органи ДПС через Електронний кабінет.

Форма Заяви про бажання отримувати документ через Електронний кабінет затверджена Наказом № 637.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою https://cabinet.tax.gov.ua

Режим «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету забезпечує можливість створення платниками податкової, фінансової, статистичної звітності, зокрема «Заяви про бажання отримувати документ через Електронний кабінет». Для юридичних осіб – форма 113916, для фізичних осіб – форма Е13916.

Для подання зазначеної заяви виконайте наступні дії:
1. Увійдіть до приватної частини Електронного кабінету;
2. Оберіть режим «Введення звітності»;
3. Заповніть форму документа (у формі заяви вкажіть електронну адресу, а реєстраційні дані платника заповнюються автоматично.
4. Підпишіть та відправте документ до контролюючого органу.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: сучасні інформаційні рішення задля покращення податкового супроводу платників податків дозволяють кожному обрати найбільш зручний та прийнятний варіант спілкування з податковою службою. Листування через Електронний кабінет, зокрема обмін документами, – в інтересах платника, оскільки економить час та ресурси.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія