Перспективний план розвитку ЗОШ І-ІІ ступеня с. Бережанка

14.06.2018

Перспективний план розвитку школи кандидата на посаду директора ЗОШ І-ІІ ступеня с. Бережанка

Бондарука Василя Володимировича План розвитку

Пропоную Вашій увазі перспективний план розвитку загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Бережанка.

Для успішної діяльності навчального закладу необхідно розуміння того, які вимоги ставить держава до випускника сучасної школи. Він повинен бути особистістю, інноватором та патріотом. Так зазначено у Концепції Нової Української Школи, яка є основою нового закону «Про освіту».

На мій погляд, пріоритетними напрямками роботи школи є такі напрямки:

Тому своїм завданням я бачу створення комфортних умов навчання, за яких здобувач освіти відчуває свою успішність, свою інтелектуальну досконалість,що робить його активним шукачем шляхів і засобів вирішення проблем та досягнення власної мети.

Хочу зазначити сильні сторони закладу освіти:

– висококваліфіковані педагогічні працівники;

– згуртований колектив;

– хороший психологічний клімат;

– капітальний ремонт закладу освіти;

У 2011 році за рахунок місцевого бюджету та коштів відділу освіти Горохівської РДА було проведено ремонт навчального закладу: перекрито дах, замінено на енергозберігаючі вікна та двері, проведено  водяне опалення, обладнано внутрішні санвузли. Наявне приміщення для  технічного персоналу.

– шкільні традиції.

( проведення родинних свят, Дня матері, свято Миколая, Андріївських вечорниць, свято посвяти в козачата, «Веселі старти» тощо).

Проте є і слабкі сторони:

– матеріально-технічна база;

( відсутність навчальних кабінетів, застаріле комп’ютерне обладнання, відсутність високошвидкісного Інтернету)

– недостатня мотивація вчителів до участі в конкурсах професійної майстерності;

– невисока результативність у районних, обласних олімпіадах і змаганнях.

( В класах з малою наповнюваністю учнів вибрати серед дітей кількох здібних –  проблематично. Нерідко один і той же учень бере участь у кількох олімпіадах)

– недостатня наповнюваність веб-сайту закладу освіти;

Тому я пропоную наступні напрямки реалізації концепції розвитку школи:

«Обдарована дитина»

Пошук  та створення умов для всебічного розвитку і розкриття інтелектуального та творчого потенціалу учнів, стимулювання творчого самовдосконалення  обдарованих дітей.

«Педагог ХХІ століття»

Призначений для стимулювання творчої діяльності вчителів. Це розробка і ведення блогів, проведення внутрішкільного конкурсу «Кращий урок року», проведення предметних семінарів, конкурсів, обмін досвідом на різних рівнях.

 

«Комфортне забезпечення»

Передбачає згідно Концепції Нової Української Школи створення нового освітнього середовища, поліпшення матеріально-технічної бази школи для забезпечення умов якісної навчально-виховної діяльності. Зокрема це облаштування комп’ютерного класу, підключення до мережі Інтернет, проведення поточних ремонтів школи, класів  з креативним підходом (з дотриманням санітарно-гігієнічних норм) із залученням до цієї роботи батьків і старшокласників.

«Родина»

Соціально спрямований напрямок на покращення якості взаємодії батьків і педагогів для становлення учня як особистості. Проведення батьківських зборів у вигляді тренінгів, спортивних свят із залученням батьків.

«Інформаційна відкритість»

Постійне поновлення вмісту веб-сайту, додавання нових рубрик «Для батьків», «Практичні поради і цікавинки» для учнів, «Документація закладу освіти».

Оскільки ми живемо в час реформ, зокрема зараз відбувається масштабна освітня реформа, то завершити свій виступ я хочу такою східною мудрістю: «Якщо дме вітер змін – став не стіни, а вітрила».

Дякую за увагу!

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія