Освітній проєкт #stop_sexтинг

25.02.2021

У зв’язку із впливом пандемії коронавірусу на дітей, в період карантину, діти стали проводити більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль такі випадки дедалі частішають.

1545 Batky 1Секстинг (інтимне листування й вимагання фото інтимного характеру) — це та проблема на сьогодні, про яку не можна замовчувати. Ця небезпека чатує на ваших дітей щодня. Так, за статистичними даними Національної дитячої «гарячої» лінії ГО «Ла Страда Україна» секстинг займає друге місце, після комп’ютерної та інтернет залежності, за кількістю звернень дітей та батьків мало не кожного дня. Poratl Report

Натепер, під час карантину, питання небезпеки в мережі постала особливо гостро. У підлітків з’явилось більше вільного часу і виникла нестача спілкування з однолітками. Вони все більше проводять час в Інтернеті та частіше спілкуються з незнайомцями, наражаючи себе на небезпеку. А також неконтрольовано дивляться безліч контенту, включаючи сцени насильства і порнографію.

Завдання дорослих — вміти розпізнавати ці небезпеки.  У цьому батькам у пораді стане Освітній проєкт #stop_sexтинг, до якого ввійшли відеоролики про кіберзахищеність дітей.

Серія відео на каналі StopSextingUkraine присвячена питанням захисту в Інтернеті — від того, як убезпечити дитину від перегляду порнографії та регулювати її час в онлайні, до того, як діяти, якщо відвертий контент став об’єктом розповсюдження.

Кожен українець / кожна українка зможе знайти відповідь на своє запитання на YouTube-каналі освітнього проєкту: https://www.youtube.com/StopSextingUkraine. Або звернутися особисто за допомогою на сайт: https://stop-sexting.in.ua.

Подбаймо разом за моральне здоров’я наших дітей та зупинимо секстинг!

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія