Осіння толока: у Несвічі готуються до свята. ФОТО

09.10.2021

Осінь – прекрасна пора року. Як заворожує вона своєю красою! Ще ніби вчора гріло літнє сонечко, а вже сьогодні непомітно вступила в свої права чарівниця-осінь. Але крім краси, ми ще отримуємо багато роботи та турбот на території нашої громади: впорядкувати клумби, зібрати опале листя та гілки і таким чином підготуватись до зими. А коли в одному із населених пунктів “на носі” традиційне свято, то турбот стає вдвічі більше!

Це ми розповідаємо про Несвіч: цього тижня тут робота просто “кипить”, адже у селі готуються до святкових урочистостей з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва, що відбудуться вже цієї неділі .

Староста села Світлана Акімова організувала осінню толоку, до якої долучилися працівники комунального підприємства та місцеві жителі. Спільними зусиллями активістів відбулося оновлення території Козацьких могил: пофарбували підйом та стилізовану огорожу, здійснили очистку дерев, зібрали опале листя, висадили осінні квіти та встановили прапори.

Толока – це одна із найдавніших форм колективної взаємодопомоги. Коли треба зробити велику за обсягом роботу, скликають  до гурту всіх небайдужих.  Працелюбам у Несвічі допомагали трудитися осінній настрій та яскраве сонечко, які і роблять такі заходи справжнім святом.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget