Оголошення про конкурс на головного спеціаліста з організаційно-кадрової роботи та діловодства

23.07.2018

 

ГОРОДИЩЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста з організаційно-кадрової роботи та діловодства Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста та магістра.

На конкурс подаються наступні документи: заява про участь у конкурсі; особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4×6 см.; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік за формою передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копію документа, який посвідчує особу.

Кандидати складають письмовий іспит на знання Конституції України, законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідної посади.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається Городищенською сільською радою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування про проведення конкурсу за адресою: Городищенська сільська рада, вул. Шкільна, 35. Довідкові відомості можна отримати по телефону: (0332) 79-75-79

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія