Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-юриста

05.07.2021

05.07.2021

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» ГОРОДИЩЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади:

  • Головний спеціаліст-юрист відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення (1 посада);

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за спеціальністю «Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста;  вільне володіння  державною мовою; вміння роботи на комп’ютері; стаж служби в органах місцевого самоврядування або державної служби   не менше 1 року.

На конкурс подаються наступні документи:

  • заява  про  участь  у  конкурсі;
  • особова  картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • декларація  особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • попередження про спеціальні обмеження, встановлені Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування  в Україні» та «Про запобігання корупції», щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;
  • ознайомлення із загальними правилами поведінки посадової особи місцевого самоврядування.

Кандидати складають письмовий іспит на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідної посади.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається Городищенською сільською радою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування про проведення конкурсу за адресою: Городищенська сільська рада, вул. Шкільна, 35. Довідкові відомості можна отримати по телефону: 0994847961 (Надія  Шадловська).

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget