Очільниця Городищенської ТГ прозвітувала про роботу за 2020 рік

19.02.2021

Сьогодні,  19 лютого, в приміщенні будинку культури с.Городище відбулося друге пленарне засідання третьої сесії Городищенської сільської ради восьмого скликання, у межах якого голова громади Світлана Соколюк прозвітувала про виконану роботу та досягнення 2020 року. Dsc 0010

Очільниця звернула увагу на основні моменти в роботі бюджетних установ і кожного відділу апарату Городищенської сільської ради. Також здійснено аналіз проєктної діяльності, реалізованої на території громади у минулому році.

У звіті взяли участь начальниця фінансового відділу Іванна Воробей (про доходи та видатки), старости, керівники структурних підрозділів, а також депутат Волинської обласної ради Андрій Турак (керівник ПОСП ім.Шевченка), котрий висловив свою підтримку та пропозиції стосовно подальшого розвитку громади.

Презентацію зі звіту голови Городищенської ТГ “Про виконання Програми соціально-економічного розвитку та культурного розвитку на 2018-2020 роки за 2020 рік” можна переглянути за посиланням: 19.02.2021_Звіт голови за 2020 рік

Dsc 0023У межах сесійного засідання прийнято ряд важливих рішень (відповідно до порядку денного), зокрема, затверджено кандидатуру старости сіл Колодеже, Жабче, Наталин, Сергіївка. Вітаємо Євгенію Мацех із призначенням на нову посаду. Нехай повсякденна діяльність буде щедрою на ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть реалізувати поставлені завдання й здійснити задумані плани.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget