Не сміти! Побачив? Прибери!

18.08.2022

Під гаслом “Хай небо буде мирним, а Україна чистою!” 24 області нашої країни традиційно приєднаються до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day” разом з мільйонами активістів у 191 країні світу. 
З 17 серпня по 17 вересня 2022 року у акції візьмуть участь організації різних форм, компанії та державні установи, громадські лідери та пересічні громадяни. Цьогоріч акція відбудеться з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особивості регіонів.
Також організатори запрошують приєднатись українців закордоном, які зможуть організувати прибирання, долучитись до міжнародної події, подякувати приймаючим містам та підтримати своє рідне місто навіть на відстані.
Основною метою заходу є формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.
Всі свої результати ви можете зареєструвати за посиланням до 25 вересня 2022 року включно: https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18
Незмінним організатором є Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine спільно з міжнародним рухом “Let’s Do It World”.
Деталі на сайті: https://letsdoitukraine.org/

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія