Назавжди 30-річний: у Городищенській громаді попрощалися із Героєм Павлом Косячніковим

01.06.2023

Лише теплі та хороші слова-спомини про Павла Косячнікова – чоловіка, батька, сина, брата, друга, побратима… В Угринові попрощалися із 30-річним захисником України.

Сьогодні, 1 червня, Городищенська громада провела в останню путь свого земляка, чудового сім’янина, батька двох ще зовсім маленьких донечок – захисника України Павла Косячнікова , який разом із сім’єю проживав в Угринові, якому назавжди 30.

Dsc 0804Молодий боєць Павло Косячніков загинув, захищаючи рідну землю від ворожого наступу, 27 травня 2023 року на Харківщині внаслідок важких поранень, отриманих під час штурму. Смерть військовослужбовця настала в одному зі шпиталів обласного центру.  Поховали його як Героя в Угринові, біля полеглих на війні односельчан – Ярослава Сидора та Руслана Кордончука.

Віддати останню шану полеглому на війні Герою із жовто-блакитними квітами та вінками з жалобними стрічками прийшли рідні, друзі, представники влади, побратими та жителі громади. Зустріли воїна живим коридором напередодні.

У мить прощання на кладовищі звучав Державний Гімн України та постріли пам’яті. Сліз не стримував ніхто, бо в цій біді немає байдужих.

У молодого бійця залишилися молода дружина, дві донечки, одній з яких лише сім місяців, велика рідня, яка глибоко сумує за своїм Павлом…

Щирі співчуття рідним і близьким із приводу непоправної втрати дорогої людини. Поділяємо ваше горе. Сумуємо за втратою найкращих синів України. Вічна память і слава Герою! Слава Україні!

Стрілець-снайпер 3 механізованого відділення 1 механізованого взводу 5 механізованої роти 3 механізованого батальйону солдат Косячніков Павло Вікторович, 1992 р.н, призваний 26 лютого 2022 року Луцьким РТЦК та СП Волинської області, вірний військовій присязі, загинув 27 травня 2023 року під час штурму, виконуючи бойове завдання щодо захисту незалежності України на Харківщині. Смерть настала у шпиталі міста Харків.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія