Народжені у вишиванках: у Сенкевичівці відбувся звітний концерт мистецької школи

19.05.2023

18 травня актова зала Сенкевичівської мистецької школи наповнилася мистецтвом, красою національного українського вбрання, вдячністю ЗСУ, вітаннями та гучними оплесками – глядачів і артистів об’єднав звітний концерт учнів і викладачів місцевого культурно-освітнього закладу.

Dsc 0671Щороку викладачі та учні Сенкевичівської мистецької школи ретельно готуються до святкової програми – добирають твори для виконання, проводять численні репетиції. Цьогоріч творчий звіт – особливий, адже відбувся він з вдячністю Збройним Силам України у Всесвітній день вишиванки.

Основне посилання учасників дійства глядачам – любов до рідної землі, захоплення її культурою і  неповторної краси музикою, величчю і силою духу українського народу, вірою в якнайшвидшу перемогу України над ворогом.

Звітний концерт став справжнім феєрверком блискучих виступів і продемонстрував, що школа була й залишається невичерпним джерелом натхнення і сміливих мистецьких проектів, всеосяжної любові до музики і гармонійного розвитку дитячих  талантів.

Відвідали дійство керівництво Городищенської сільської ради та гуманітарного відділу. Голова громади Світлана Соколюк щиро подякувала викладачам і вихованцям за потужний захід, а батькам учнів – за таких талановитих дітей.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія