На війні загинув воїн із Угринова Руслан Кордончук

03.04.2023

зображення Viber 2023 04 03 09 02 42 811Важкі новини з фронту – на Донеччині загинув житель с.Угринів Руслан Кордончук, котрий із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну перебував у найгарячіших точках.

Солдат військової служби по мобілізації, кулеметник Кордончук Руслан Миколайович, 1989 р.н., вірний військовій присязі, загинув 02.04.2023 року внаслідок важких поранень, отриманих під час наїзду МТ-ЛБ на міну, поблизу селища Дробишеве Краматорського району Донецької області при здійсненні заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

“Смерть солдата Кордончука Руслана Миколайовича пов’язана із виконанням обов’язків військової служби та захистом батьківщини”, – зазначається у сповіщенні про загибель.

Мужній воїн героїчно захищав рідну Україну і кожного з нас. Нехай Господь прийме його душу і дасть сил рідним та близьким пережити це горе. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять полеглому Герою України!

Слава Україні! Героям слава!

На знак шани за загиблим 34-річним військовослужбовцем Русланом Кордончуком за  розпорядженням голови у Городищенській громаді оголошено триденну жалобу.

Детальна інформація щодо дати та часу зустрічі загиблого земляка буде повідомлена згодом.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія