Молодіжна рада Городищенської ТГ провела перше засідання. ФОТО

12.11.2023

Dsc 121212 листопада 2023 року в Городищі відбулось перше засідання Молодіжної ради Городищенської ТГ. До її складу обрано 25 молодих людей, які представляють населені пункти громади. У такому складі рада діятиме два роки.

02 листопада 2023 року на тридцять третій сесії Городищенської сільської ради восьмого скликання було затверджено персональний склад Молодіжної ради. А сьогодні на першому засіданні МР, яке відбулося в офлайн-онлайновому режимі, було обрано голову, заступника та секретаря консультативно-дорадчого органу.

Отже, головою став Рафаель Герасимюк,  учень Шклинського ліцею, житель с.Бережанка; заступником – Дана Нижник, підприємиця, жителька с.Угринів, а секретарем – Олена Чоп, вчителька початкових класів Сенкевичівського ліцею, жителька смт.Сенкевичівка. Саме цей лідерський склад рішенням зборів делеговано до участі в розробці Стратегії розвитку Городищенської громади.

Dsc 1226Разом із головною спеціалісткою гуманітарного відділу Галиною Бакош молоді люди обговорили пріоритетні напрями роботи, регламент Молодіжної ради, подальші спільні активності, налагодження комунікації з молоддю громади та співпраці з молодіжними організаціями/центрами та МР Волині.

Протокол засідання Молодіжної ради від 12.11.2023 року №1

Нагадаємо, що Молодіжна рада є консультативно-дорадчим, представницьким органом з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Городищенської сільської територіальної громади, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенням молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді.

Основними завданнями Молодіжної ради є:

  • розробка рекомендацій, пропозицій та консультування виконавчих органів сільської ради щодо реалізації молодіжної політики у Городищенській громаді;
  • залучення молоді до місцевого самоврядування;
  • активізація молоді у всіх сферах розвитку громади;
  • поширення серед молоді волонтерського руху;
  • вивчення, систематичний аналіз і прогнозування будь-яких соціальних процесів у молодіжному середовищі;
  • визначення та обґрунтування пріоритетних напрямів молодіжної політики.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія